Elektroninių parduotuvių kūrimas, atnaujinimas ir optimizavimas

Modernios, saugios ir lengvai administruojamos internetinės parduotuvės.

Elektroninės parduotuvės smulkiam ir vidutiniam verslui

Modernios, kokybiškos, saugios ir nesudėtingai valdomos elektroninės parduotuvės be jokių mėnesinių mokesčių, apribojimų ir suvaržymų.

Internetinės parduotuvės, optimizuotos Google paieškos sistemai

Tam, kad Jūsų parduotuvės produktus būtų lengva rasti Google ir kitose paieškos sistemose, parduotuvė turi sparčiai veikti, ir turėti visus reikalingus aprašus, kuriuos tikrina paieškos varikliai. Mūsų kuriamose parduotuvėse rasite visus integruotus įrankius, kad optimizacija būtų kuo efektyvesnė ir paprastesnė.

E-parduotuvės, pritaikytos mobiliems įrenginiams

Daugiau nei pusė potencialių klientų šiuo metu naršo internete naudodami išmanųjį telefoną, todėl jūsų elektroninė parduotuvė privalo būti optimizuota mobiliems įrenginiams. Optimizuojame parduotuves tiek kompiuteriams, tiek ir išmaniems įrenginiams.

Produktyvumo optimizavimas

Elektroninės parduotuvės administravimas užima nemažai laiko. Bet visada galima rasti būdų, kaip kasdienes užduotis atlikti bent keletą kartų greičiau. Kuriame įrankius, kurie padeda maksimaliai išnaudoti darbo laiką.

Statistinės informacijos integravimas

Integruojame įrankius, kurie leidžia stebėti svetainės lankytojų srautą, konversijas, produktų paieškas tiesiai iš svetainės administracinės panelės.

Naujų funkcijų diegimas

Turite interneto parduotuvę, veikiančią OpenCart ar WordPress/WooCommerce TVS pagrindu? Galime atnaujinti jos dizainą, programinę įrangą, ar suprogramuoti naujus įrankius.

Naujienlaiškių siuntimo įrankių ir socialinių tinklų integravimas

Integruojame visus būtinus įrankius, kad galėtumėte greitai ir patogiai informuoti klientus apie naujienas ir naujus produktus socialiniais tinklais.

Prekių pristatymo ir apmokėjimo modulių integravimas

Integruojame populiariausius (Omniva, LP Express, DPD) ir nestandartinius prekių pristatymo modulius, bei populiariausius (Paysera, Opay, Paypal ir kt.) apmokėjimo modulius.

Konsultacijos ir apmokymai

Neįsivaizduojate kaip turėtų atrodyti jūsų nauja elektroninė parduotuvė? Parinksime tinkamą dizainą, sudėsime reikiamus įrankius ir suderinę su jumis padarysime viską nuo A iki Z. Apmokysime naudotis.

WooCommerce ir OpenCart e-komercijos sistemos

Priklausomai nuo produkcijos ir rinkų, kurioms skirti produktai, parenkame labiausiai tinkamą e-komercijos platformą. Kuriame elektronines parduotuves tiek masinės gamybos produktams, tiek ir vienetinei produkcijai. Prekybai tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje.

Susisiekite su mumis dėl interneto svetainės atnaujinimo