WordPress interneto svetainių kūrimas

Kuriame greitas, patrauklias klientams ir įvertintas Google ir kitų paieškos sistemų WordPress interneto svetaines. Svetaines nesunku valdyti ir patiems.

Naujausi darbai

Užupio meno inkubatorius
Užupio meno inkubatorius

Interneto svetainė Užupio meno inkubatoriui. Migracija iš WordPress į Statamic, unikali valdymo panelė ir svetainės dizainas.

Platforma: Statamic
Interneto svetainė Boat-rent.eu
Interneto svetainė Boat-rent.eu

Jachtų ir valčių nuomos Tenerifėje pramoginėms kelionėms ir žvejybai interneto svetainė 4 kalbomis.

Platforma: Statamic
iGerat.de elektroninė parduotuvė
iGerat.de elektroninė parduotuvė

WooCommerce sprendimas iGerat.de elektroninei atnaujintų iPhone telefonų parduotuvei.

Platforma: WooCommerce
Vironeta
Vironeta

Virtualus žaliuzių, roletų ir romanečių katalogas. Minimalistinis dizainas, greita, tiek kompiuteriams tiek kitiems išmaniems įrenginiams pritaikyta interneto svetainė.

Platforma: WordPress
Rotrakas
Rotrakas

Interneto svetainė - produkcijos katalogas žemės ūkio technika prekiaujančiai įmonei. Unikalus valdymas sukurtas pagal konkrečią produkciją - kad naujus produktus į katalogą būtų galima įdėti vos per kelias minutes be jokios pagalbos keliomis kalbomis.

Platforma: Statamic
Pilėnų klinika
Pilėnų klinika

Interneto svetainė privačiai klinikai su tinkamai pritaikyta WordPress turinio valdymo sistema. Svetainėje nesunku atnaujinti esamą informaciją, ar pridėti naujus puslapius nesinaudojant mūsų pagalba.

Platforma: WordPress

Daugiau Devstudio darbų

devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai

Kodėl WordPress

WordPress - pati populiariausia turinio valdymo sistema (TVS) pasaulyje. Šiuo metu šios TVS pagalba veikia daugiau nei 40% vis pasaulio interneto svetainių.

WordPress interneto svetainės populiarios todėl, kad jos daugelį iš pažiūros sudėtingų darbų prie interneto svetainės leidžia atlikti patiems. Galite nesunkiai įkelti naują informaciją ir atnaujinti senus duomenis. Su papildomais moduliais (plugins) sistema praktiškai neturi jokių apribojimų turiniui, jo kiekiui, ir pačios interneto svetainės funkcionalumui.

WordPress naudoja tokios įmonės kaip:

 • Spotify Newsroom

 • Mercedes Benz

 • Walt Disney Company

 • Disney Books

 • Microsoft News

 • CNN Press Room

 • TED blog

 • Vogue

 • The New York Times Company

 • Mozilla

 • White House

Kodėl WordPress partneriu verta pasirinkti Devstudio.lt

Lietuvoje rasite dešimtis svetainių kūrėjų ir agentūrų, dirbančių su WordPress. Taigi turėtų būti labai paprasta rasti žmogų ar įmonę, kuris sukurs WordPress interneto svetainę labai greitai, ir labai nebrangiai. Visgi su WordPress svetainėmis Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, yra niuansų.

Daugelis agentūrų "kepa" WordPress interneto svetaines vieną po kitos naudodami tuos pačius populiarius "viskas-viename" šablonus, kurie susideda iš dizaino šablono, ir krūvos papildomų modulių, menkai derančių tarpusavyje. Taip yra todėl, kad iš "programuotojo" pusės tai labai greita ir paprasta. Tačiau su taip sukurtų WordPress svetainių greičiu ir valdymu kyla begalės problemų, kurias išspręsti paprastai kainuoja bent kelis kartus daugiau, nei sumokėjote už pigią ir greitai iš "viskas-viename" šablonų ir modulių sulipdytų svetainių.

Google ir kitos paieškos sistemos prastai vertina WordPress svetaines, kurios pergrūstos bereikalingomis funkcijomis ir bereikalingais "viskas viename" moduliais, kadangi norint užkrauti vieną nedidelį elementą, reikia "užkurti" eilę nereikalingų bibliotekų ir funkcijų. Devstudio kuria WordPress interneto svetaines kitaip.

WordPress interneto svetainių kūrimas su Devstudio:

 • naudojame greitus Genesis Framework pagrindu veikiančius dizaino šablonus. Juose įdiegiamos tik tos funkcijos, kurios reikalingos konkrečiai svetainei.

 • naudojame WordPress blokus svetainės turiniui kurti - tik tai, kas sukurta ir 100% suderinta su WordPress turinio valdymo sistema ir Genesis šablonais.

 • Jei trūksta papildomų funkcijų ar papildomų turinio blokų, juos suprogramuojame pagal tai, ko reikia konkrečiai WordPress interneto svetainei, o ne ieškome jau sukurtų viskas-viename modulių, kuriuos bandytume priversti atlikti tai, ko reikia, nors jie sukurti ne visai tam.

 • Nenaudojame Visual Composer, Elementor ir panašių redaktorių, kurie atlieka daug daugiau funkcijų nei reikia, perkrauna programinį kodą bereikalingomis užklausomis.

 • naudojame tik keletą laiko patikrintų papildomų modulių - SEO optimizavimui, nuotraukų sumažinimui, ir visko, ko nereikia valdymo panelėje, pašalinimui.

Susisiekite su mumis dėl interneto svetainės atnaujinimo