WordPress interneto svetainių atnaujinimas ir optimizavimas

WordPress interneto svetainių optimizavimas ir atnaujinimas

Turite sudėtingai valdomą, lėtą, ar jau nebetinkamą Jūsų verslui interneto svetainę, veikiančią WordPress turinio valdymo sistemos pagrindu? Galime padėti tai sutvarkyti.

Daugiau nei 10 metų dirbame su WordPress ir WooCommerce sistemomis, taigi turime solidžią patirtį kuriant tiek naujas interneto svetaines, tiek ir optimizuojant senas WordPress sistemas.

Naujausi darbai

Užupio meno inkubatorius
Užupio meno inkubatorius

Interneto svetainė Užupio meno inkubatoriui. Migracija iš WordPress į Statamic, unikali valdymo panelė ir svetainės dizainas.

Platforma: Statamic
Interneto svetainė Boat-rent.eu
Interneto svetainė Boat-rent.eu

Jachtų ir valčių nuomos Tenerifėje pramoginėms kelionėms ir žvejybai interneto svetainė 4 kalbomis.

Platforma: Statamic
iGerat.de elektroninė parduotuvė
iGerat.de elektroninė parduotuvė

WooCommerce sprendimas iGerat.de elektroninei atnaujintų iPhone telefonų parduotuvei.

Platforma: WooCommerce
Vironeta
Vironeta

Virtualus žaliuzių, roletų ir romanečių katalogas. Minimalistinis dizainas, greita, tiek kompiuteriams tiek kitiems išmaniems įrenginiams pritaikyta interneto svetainė.

Platforma: WordPress
Rotrakas
Rotrakas

Interneto svetainė - produkcijos katalogas žemės ūkio technika prekiaujančiai įmonei. Unikalus valdymas sukurtas pagal konkrečią produkciją - kad naujus produktus į katalogą būtų galima įdėti vos per kelias minutes be jokios pagalbos keliomis kalbomis.

Platforma: Statamic
Pilėnų klinika
Pilėnų klinika

Interneto svetainė privačiai klinikai su tinkamai pritaikyta WordPress turinio valdymo sistema. Svetainėje nesunku atnaujinti esamą informaciją, ar pridėti naujus puslapius nesinaudojant mūsų pagalba.

Platforma: WordPress

Daugiau Devstudio darbų

devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai
Susisiekite su mumis dėl interneto svetainės atnaujinimo