Senų WordPress interneto svetainių atnaujinimas

Senų WordPress interneto svetainių atnaujinimas

Jei jūs ar jūsų įmonė naudojate seną, jau keletą metų programiškai neatnaujintą WordPress interneto svetainę, tuomet jūsų turima interneto svetainė nebėra labai saugi, vis dar tokia pati greita ir draugiška Google ir kitiems paieškos varikliams, nei tada, kai ji buvo sukurta. Devstudio gali jums padėti, ir atnaujinti jūsų turimą WordPress interneto svetainę į greitesnę, saugesnę, patogesnę, ir tinkamiau optimizuotą Google ir kitoms paieškos sistemoms.

Kodėl reikia atnaujinti senas WordPress interneto svetaines

Visas interneto svetaines laikas nuo laiko reikia atnaujinti. Nepriklausomai, ar svetainės naudoja WordPress turinio valdymo sistemą (TVS), ar bet kurią kitą. Štai kodėl tai svarbu:

Reguliariai atnaujinamos svetainės saugesnės

Interneto svetainės paprastai veikia nuomojamuose serveriuose, kurie yra prižiūrimi, ir juose nuolat atnaujinama programinė įranga. Paprastai hostingo paslaugų naudotojai to net nepastebi, nes šios paslaugos atliekamos nuolat - tam, kad būtų "užtaisytos" naujai rastos saugumo spragos, kad serveriai galėtų naudoti modernesnę ir greitesnę techninę bei programinę įrangą.

Lygiai tas pats vyksta ir su interneto svetainėmis. WordPress, ir kitų TVS kūrėjai nuolat atnaujina programinį kodą, šalindami per laiką pastebėtas saugumo spragas, ir optizuodami programinė kodą naujoms funkcijoms ir galimybėms. Tas pats vyksta su WordPress dizaino šablonais (themes) ir įskiepiais (plugins).

Jei ilgą laiką visa ši programinė įranga nebūna atnaujinama, kyla grėsmė, kad į svetainės saugumą kėsinsis tie, kurie žino apie saugumo spragas senesnėse sistemos versijose, ir bus bandoma tuo pasinaudoti. Nebūtinai tam, kad būtų pakenkta jums. Dažniausiai "nulaužiamos" svetainės būna tam, kad nulaužta svetainė užkrėstų lankytojų kompiuterius, ar atliktų kokius nors skaičiavimo darbus arba duomenų vagystes pasinaudojant pažeidžiamu jūsų interneto svetainės programiniu kodu.

Patogesnis valdymas

Naujesnės WordPress versijos, pradedant versija 5.0, leidžia kiekvieno puslapio ar įrašo turinį susidėlioti iš kelių dešimčių jau paruoštų blokų. Tai leidžia pačiam kurti kur kas patrauklesnius ir informatyvesnius puslapius nei anksčiau, kai buvo naudojamas įprastas WYSIWYG teksto redaktorius.

Su tinkamai parinktu dizaino šablonu galima kur kas paprasčiau tvarkyti WordPress sistemos turinį, tuo pačiu atsisakant sudėtingų papildomų Visual Builder tipo įskiepių, kadangi naujesnis WordPress tai jau turi savo valdymo panelėje.

WordPress greitis

WordPress sistemos ir modulių autoriai nuolat ne tik prideda naujų funkcijų, bet ir tobulina savo programinę įrangą, kad ji veiktų greičiau. Tai ypatingai jaučiasi, jei pereinama svetainių, vis dar naudojančių PHP 5.6 versiją, prie naujų WordPress versijų, išnaudojančių PHP 7.4 optmizavimo ir saugumo privalumus.

Suderinamumas su naujais WordPress moduliais

Jei jūsų svetainėje veikia sena, dviejų ar daugiau metų senumo WordPress versija, greičiausiai pastebėsite, kad į savo svetainę nebegalite įdiegti kai kurių naujų WordPress modulių (plugins), nes jie yra kurti naujoms WordPress versijoms, o su senomis yra tiesiog nesuderinami.

Susisiekite su mumis dėl WordPress interneto svetainės atnaujinimo

Susisiekite su mumis dėl interneto svetainės atnaujinimo