woocommerce internetinių parduotuvių kūrimas

WooCommerce elektroninių parduotuvių kūrimas

Reikalinga WordPress pagrindu veikianti internetinė parduotuvė? Devstudio ne vienus metus dirba su WooCommerce elektroninėmis parduotuvėmis, ir gali jums padėti.

WooCommerce - tai visame pasaulyje plačiai naudojamas e-komercijos modulis, skirtas WordPress interneto svetainėms. Abi šios sistemos naudojamos kartu turi keletą ryškių privalumų:

  • Su WordPress turite efektyvią ir efektingą sistemą produktų pristatymams, marketingui. Landing page kūrimas, tinklaraštis - tai stipriosios WordPress savybės.

  • WooCommerce modulis integruojasi į WordPress, taigi vienoje ir vientisoje valdymo panelėje turite viską - tiek pardavimų sistemą, tiek ir marketingo sistemą. Jokių sudėtingų integracijų, visi įrankiai "po vienu stogu".

WooCommerce, kaip ir WordPress, neturi ribų produktų ar kategorijų kiekiui, užsakymų kiekiui, papildomoms funkcijoms.

Nesinuomokite elektroninės parduotuvės - geriau turėkite savo

WooCommerce internetinės parduotuvės yra ne nuomojamos - jos yra jūsų. Taigi nėra jokių mėnesinių mokesčių už pardavimus, už produktų kiekį.

Programinis kodas veikia tame pačiame serveryje kaip ir jūsų interneto svetainė, taigi bet kada galima pridėti papildomas funkcijas, integruoti papildomus modulius, ar pašalinti tai, ko jums nereikia.