woocommerce internetinių parduotuvių kūrimas

WooCommerce elektroninių parduotuvių kūrimas

Reikalinga WordPress pagrindu veikianti internetinė parduotuvė? Devstudio ne vienus metus dirba su WooCommerce elektroninėmis parduotuvėmis, ir gali jums padėti.

Naujausi darbai

Užupio meno inkubatorius
Užupio meno inkubatorius

Interneto svetainė Užupio meno inkubatoriui. Migracija iš WordPress į Statamic, unikali valdymo panelė ir svetainės dizainas.

Platforma: Statamic
Interneto svetainė Boat-rent.eu
Interneto svetainė Boat-rent.eu

Jachtų ir valčių nuomos Tenerifėje pramoginėms kelionėms ir žvejybai interneto svetainė 4 kalbomis.

Platforma: Statamic
iGerat.de elektroninė parduotuvė
iGerat.de elektroninė parduotuvė

WooCommerce sprendimas iGerat.de elektroninei atnaujintų iPhone telefonų parduotuvei.

Platforma: WooCommerce
Vironeta
Vironeta

Virtualus žaliuzių, roletų ir romanečių katalogas. Minimalistinis dizainas, greita, tiek kompiuteriams tiek kitiems išmaniems įrenginiams pritaikyta interneto svetainė.

Platforma: WordPress
Rotrakas
Rotrakas

Interneto svetainė - produkcijos katalogas žemės ūkio technika prekiaujančiai įmonei. Unikalus valdymas sukurtas pagal konkrečią produkciją - kad naujus produktus į katalogą būtų galima įdėti vos per kelias minutes be jokios pagalbos keliomis kalbomis.

Platforma: Statamic
Pilėnų klinika
Pilėnų klinika

Interneto svetainė privačiai klinikai su tinkamai pritaikyta WordPress turinio valdymo sistema. Svetainėje nesunku atnaujinti esamą informaciją, ar pridėti naujus puslapius nesinaudojant mūsų pagalba.

Platforma: WordPress

Daugiau Devstudio darbų

devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai devstudio.lt klientai

WooCommerce - tai visame pasaulyje plačiai naudojamas e-komercijos modulis, skirtas WordPress interneto svetainėms. Abi šios sistemos naudojamos kartu turi keletą ryškių privalumų:

  • Su WordPress turite efektyvią ir efektingą sistemą produktų pristatymams, marketingui. Landing page kūrimas, tinklaraštis - tai stipriosios WordPress savybės.

  • WooCommerce modulis integruojasi į WordPress, taigi vienoje ir vientisoje valdymo panelėje turite viską - tiek pardavimų sistemą, tiek ir marketingo sistemą. Jokių sudėtingų integracijų, visi įrankiai "po vienu stogu".

WooCommerce, kaip ir WordPress, neturi ribų produktų ar kategorijų kiekiui, užsakymų kiekiui, papildomoms funkcijoms.

Nesinuomokite elektroninės parduotuvės - geriau turėkite savo

WooCommerce internetinės parduotuvės yra ne nuomojamos - jos yra jūsų. Taigi nėra jokių mėnesinių mokesčių už pardavimus, už produktų kiekį.

Programinis kodas veikia tame pačiame serveryje kaip ir jūsų interneto svetainė, taigi bet kada galima pridėti papildomas funkcijas, integruoti papildomus modulius, ar pašalinti tai, ko jums nereikia.

Susisiekite su mumis dėl interneto svetainės atnaujinimo