wordpress valdymo optimizavimas

WordPress interneto svetainių valdymo optimizavimas

Galite turėti puikiai atrodančią ir klientams patrauklią interneto svetainę. Bet jei informaciją joje labai sudėtinga atnaujinti, ar apskritai nesuprantate kur ir kaip atnaujinti informaciją svetainėje, tuomet tai - problema, kurią reikia spręsti.

Neretai kuriant WordPress interneto svetaines yra pasitelkiami sudėtingi, viskas-viename tipo turinio valdymo moduliai. Vietoje to, kad jie darytų tik tai, ką reikia būtent jūsų interneto svetainei, jie daro viską.

Gerai įgudusiam naudotojui tai kartais gali būti greičiausias ir pigiausias būdas susikurti daugiau-mažiau tokią interneto svetainę, kokios jam reikia. Tačiau daugeliu atvejų vėliau tokią svetainę administruoti būna, švelniai tariant, vargas.

Mes darome viską kitaip.

Kaip Devstudio optimizuoja WordPress interneto svetainių valdymą:

  • vietoje to, kad naudotume "viskas viename" tipo dizaino šablonus su krūvomis integruotų modulių, mes pasitelkiame WordPress jau turimus blokus, arba papildomai suprogramuojame būtent tokius, kokių reikia jūsų interneto svetainės specifikai

  • visus nereikalingus modulius, ir nebūtiną funkcionalumą pašaliname iš WordPress administracinės valdymo panelės

  • WordPress dizainui ir valdymui naudojame Genesis - dizaino šablonų kūrimo platformą, kurioje aktyvuojamos ir naudojamos tik tos fukcijos, kurios tuo metu reikalingos.

Taip WordPress interneto svetainės veikia greitai, ir valdomos būna kiek įmanoma paprasčiau, išlaikant loginį ir vizualinį vientisumą.

Susisiekite su Devstudio dėl interneto svetainių valdymo optimizavimo